Fontys Venlo neemt deel in HBO SDG Challenge
Team Zeeman adviseert samenwerking met Wereldwinkels.
Elke van de Valk van Fontys Venlo is betrokken bij de challenge en neemt zelf deel in het team dat Zeeman adviseert (Team Zeeman). De vraag van Zeeman is, met wie ze het best een strategisch partnership kunnen aangaan om het bedrijf verder te verduurzamen.
Studenten en medewerkers van de hogescholen zijn bij de SDG Challenge in multi- en interdisciplinaire teams gekoppeld aan tien organisaties en uitgedaagd om met impactvolle oplossingen te komen voor relevante Sustainable Development Goals (SDG’s) vraagstukken.


Felicitaties Fair Venlo (Joop Karremans, secretaris Fair Venlo)
'Als Fair Venlo feliciteren we Fontys Venlo met hun bijdragen aan deze challenge en wenst haar succes met het verder invulling geven aan de SDG’s en fairtrade. Fontys Venlo is partner van ons initiatief Global Goals Platform Venlo. In 2015 behaalde Fontys Venlo de titel Fair Trade Hogeschool. Tijdens het Global Goals evenement in Venlo in 2019 werd de titel geprolongeerd. De aanvraag voor de volgende prolongatie is eind dit jaar.'







